Turkcell Platinum
Turkcell Platinum
Yaban Akademi
Bir hobiniz olsun
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Vimeo
  • Twitter
Biletix
Offroad Parkurunu Kullanma

Offroad Parkurunu Kullanma

Eğitim Süresi

1 saat

Eğitimler Nerede?

Turkcell Platinum Offroad Park, Ayazağa, İSTANBUL

Neler Gerekli

Offroad gerekli donanıma sahip aracınızla gelmeniz gerekiyor.

Gün ve Saatler

Salı
10:00 - 18:00 saatleri arasında.
1 hafta öncesinden bildirilmek zorunda

Fiyatlar

380 TL
TURKCELL PLATINUM OFFROAD PARK
 
Ayazağa’da bulunan Turkcell Platinum Offroad Park, şehrin ve yoğun iş temposunun stresinden uzaklaşmak isteyenlerin,  doğada zaman geçirebilecekleri ve sıradışı heyecanlar yaşayabileceği özel bir park.
 
Park,  Türkiye’nin en iyi offroad deneyim parkurunu içeriyor.  Katılımcılar, Offroad yapmanın yanısıra, ormanda yürüyüş yapma ve Cafe’de keyifli vakit geçirme olanağına da sahip.
 
Hiç offroad deneyimi olmayanlardan ileri seviyede offroad yapabilen herkes için, bir offroad safarisinde karşılan tüm zorlukların yer aldığı istasyonlar bulunuyor.
 
Yaban Akademi’nin deneyimli eğitmenleri, katılımcılara offroad için hazırlanmış özel araçlarla  eğitimler veriyor, deneyimler yaşatıyor.  İleri seviyedeki Off-Road sürücüleri de pratik yapıp kendilerini geliştirme olanağına sahip olabiliyor.
 
Offroad heyecanı yaşamak isteyenler için herşeyin bulunduğu parka gelenlerin yanlarında hiçbir şey getirmesi gerekmiyor. B sınıfı ehliyeti olan herkes donanımların araçların direksiyonuna geçip offroad yapabiliyor.
 
Şehrin kalbinde yer alan Turkcell Platinum Offroad Park, şirketler için awayday, aileler ve çocuklar içinde grup etkinlikleri ve davetler verme olanağı da sağlıyor. Katılımcılar için ücretsiz otopark hizmeti veriliyor.
 
 

Benzer Eğitimler