Turkcell Platinum
Turkcell Platinum
Yaban Akademi
Bir hobiniz olsun
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Vimeo
  • Twitter
Biletix

Atış Simülatörü

Atış Simülatörü
70 metrekarelik bir alanda Yaban Kafe’nin hemen yanında yer alan atış simülatörü ST-2 av tüfeği ve normal tüfeklere uyumlu olup özellikle eğitim ve yarışmalar için dizayn edilmiştir.

Atıcı bazen ıskalar. Atışı kaçırdığını bilir ama nedenini bilemez. Burada simülatörümüzün geribildirim sistemi devreye girer. Kötü omuzlama, yanlış duruş, salınımı durdurma, çok yukarı veya aşağı atış vb. Herhangi biri olabilir. ST-2 sizin için anlık geri bildirimler yapabilir.

ST-2’ye kendi tüfeğinizi monte edip kullanabilirsiniz. Bu sayede hissettiğiniz ağırlık ve alışkın olduğunuz tutuş sayesinde sizlere gerçek alanda atış hissi yaşatır.

Bilgisayar sürücüsünün kamerası silahın namlusuna kolayca yerleştirilir ve böylece silahın tüm hareketi ve atış yönü kaydedilir.

Ayarlanabilir hedef hızları usta atıcılar için olduğu kadar daha az tecrübeli olanlar için de uygun atış ortamını sağlar. Arka arkaya birden fazla atış yapılabilir.

Atış senaryoları sabit ve hareketli tüm hedef çeşitlerini içerir. Hedefler tüm uzmanlık seviyelerine göre esnetilebilen bir bilgisayar animasyonunca oluşturulur. Atıcının tercihleri doğrultusunda ister eğitim veya yarışma amaçlı ister avcılık amaçlı olsun oldukça eğlenceli ve etkili bir program sunar.

Skeet, trap, double trap, sportif atış, tavşan, keklik, ördek ve çulluk gibi pek çok farklı atış disiplinini deneme şansı sağlar. Amerikan geyiği, kızıl geyik, yaban domuzu ve ayı tüfek hedeflerinin bazılarıdır.

Lazer ışığı kullanılmadığından dolayı göze hiçbir zarar vermez. Çevresel veya kişisel bir güvenlik problemi yaşama olasılığı sıfıra yakındır. Windows’a yakın basit ara yüzü sayesinde kullanıcı dostu bir araçtır.

Wireless internet erişimi mevcuttur.

Katılımcıların ders aralarında kullanabileceği, refakatçi ve ziyaretçilerin beklerken iyi zaman geçirebilmeleri için Yaban Kafe zengin içeriği ile hizmet vermektedir.